Tereza: 605 451 605 Denisa: 737 877 982 [email protected]

Milí rodiče,

máme to potvrzeno – 11.5.2020 začínáme opět MUZIHRÁTKY!!!

Na základě harmonogramu uvolnění Středisek volného času (platnost od 30.4.2020) a souboru hygienických a bezpečnostních pokynů vydaných MŠMT, můžeme Muzihrátky znovu otevřít. Provoz bude mírně omezen a je třeba se řídit určitými pravidly, která jsou přesně specifikována. I my v Muzihrátkách je musíme striktně dodržovat. Ale to je samozřejmost a my se na vás všechny už moc těšíme! 🙂

Zde je několik nejdůležitějsích informací a pokynů:

– skupinky jsou možné pouze v celkovém počtu 15 osob! (včetně lektorky a 1 dítě + 1 doprovod, žádné jiné doprovázející osoby)

– ve společných prostorách DK/Sportcentra nosí všichni roušky, při lekci roušky nejsou nutné, pokud bude zachován odstup nejméně 1,5m (vysvětlíme si na místě)

– každý bude mít s sebou sáček na odložení roušky (roušky se nesmí jen tak odkládat kdekoli v místnosti), neprodleně po příchodu do místnosti, kde lekce probíhá, musí každý použít dezinfekci na ruce (toto zajišťuje SVČ se zřizovatelem)

– při prvním vstupu po znovuotevření musí každý předat podepsané Čestné prohlášení (je k dispozici zde: příloha_čestné_prohlášení, pokud nebude toto prohlášení odevzdáno, nemůže být bohužel umožněna účast na lekci!)

– buďte prosím ohleduplní, dodržujte všechna nařízená opatření a při jakémkoli náznaku respiračních onemocnění vašich dětí, či doprovodu, zůstaňte doma a nenavštěvujte lekce, aby jste chránili vás i ostatní

V případě změn budeme opět informovat zde, na FB nebo jinou elektronickou formou. Pro případný zájem je zde ještě kompletní manuál pokynů pro SVČ: ochrana_zdravi_svc-1.

Moc se na vás těšíme!!! 😉

Vaše Tereza, Denisa, Zuzana – MUZIHRÁTKY